fbpx

Import auta ze Stanów – to się opłaca!

 

Zastanawiasz się nad sprowadzeniem samochodu z USA? Sprawdź, dlaczego warto to zrobić!

Amerykańskie autostrady są swego rodzaju symbolem wolności i niezależności. To nieskrępowane niczym marzenia, które mogą się ziścić w ciągu zaledwie kilku minut. Takie też są tamtejsze samochody. Ich piękna linia i oryginalny styl od zawsze fascynowały mieszkańców Europy. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego, w końcu każdy z nas chciałby posiadać auto, od którego – dosłownie! – ciężko oderwać wzrok. Niemniej jednak wyłącznie małą ilość osób zdaje sobie sprawę z faktu, iż wspomniane marzenie nie jest niczym nierealnym. Wręcz przeciwnie! W obecnych czasach coraz większą popularnością cieszy się bowiem import samochodów z Ameryki. Czy jednak takie rozwiązanie aby na pewno jest opłacalne?

Auto ze Stanów – to się opłaca!

Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba osób żywo zainteresowanych zakupem auta ze Stanów. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, iż jest to po prostu opłacalne. Jak to możliwe, skoro nabywając taki samochód należy pokryć zarówno koszt wieloetapowego transportu, opłat dodatkowych takich jak m.in. cło, podatek VAT czy też akcyza, jak również dopełnić licznych formalności? Znaczny wpływ na opłacalność opisywanej inwestycji wywiera sytuacja ekonomiczna Ameryki. Jak wiadomo, przeciętny Amerykanin posiada zadowalającą sytuację materialną, która umożliwia mu częstą zmianę auta. Z tego też względu mieszkańcy USA sprzedają swoje samochody już nawet po kilku latach, na dodatek w niskiej cenie. Nie musimy chyba dodać, iż na polskim rynku takie auta uznawane są za prawie nowe pojazdy, odznaczające się wysoką jakością i nowoczesnym designem.

Jednak sprowadzanie aut z USA jest opłacalne również z innego powodu. Jak się bowiem okazuje naprawa samochodu w Stanach Zjednoczonych jest dość droga. Amerykanie wolą zatem tanio sprzedać auto i kupić nowe, aniżeli ponosić wysokie koszty naprawy. W końcu w ten sposób mogą szybko nabyć zupełnie nowy samochód.

Warto również zwrócić uwagę na to, iż auta, które w oczach Europejczyków uchodzą za piękne i oryginalne, w Stanach Zjednoczonych są niczym niewyróżniającymi się pojazdami. Nic zatem dziwnego, że mieszkańcom USA tak łatwo przychodzi ich sprzedaż.

Jeśli zatem pragniesz stać się posiadaczem wymarzonego samochodu z USA, to nie zwlekaj dłużej i już dziś skorzystaj z naszej pomocy. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie: https://samochodyusa.pl.

Zobacz wszystkie


Samochody USA

Samochody USA

Chrobrego 13,
47-200 Kędzierzyn-Koźle

NIP: 749-206-62-72 

REGON: 381923650

Samochody z USA Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Future in Design