Najczęściej sprowadzane auta z USA w ostatnim roku

 

Przymierzasz się do zakupu pierwszego auta zza Wielkiej Wody? Zanim wybierzesz konkretny model, zajrzyj na naszego bloga, na którym czeka na Ciebie tekst o najpopularniejszych samochodach sprowadzanych z USA. Być może informacje, które w nim zawarliśmy okażą się dla Ciebie przydatne przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Auto z USA

Na początek garść podstawowych informacji. Sprowadzanie używanych aut ze Stanów Zjednoczonych zyskuje na popularności, choć ze względu na procedury z tym związane, skala zjawiska nie jest tak duża jak w przypadku samochodów z Niemiec czy innych krajów europejskich. W skali roku Polacy ściągają do kraju ok. 70 tys. aut i furgonetek ze Stanów Zjednoczonych. Stwarza to duże pole do popisu dla tych, którzy polują na prawdziwe motoryzacyjne okazje.

Okazje w dobrej cenie

Amerykańskie portale aukcyjne, na których znajdziemy być może upragnione auto, pełne są pojazdów na sprzedaż, które możemy postawić w naszym garażu. Ich cena jest atrakcyjna, ale pamiętajmy o tym, że na ostateczną cenę złoży się jeszcze transport pojazdu z USA do Polski oraz najpewniej przystosowanie samochodu do jazdy po europejskich drogach. Koniec końców, wielu miłośników motoryzacji uważa, że gra jest warta świeczki, a posiadanie np. Jednego z amerykańskich klasyków wynagradza trud włożony w zdobycie pojazdu.

Popularne auta

Choć może to się wydać zaskakujące, wśród najchętniej kupowanych i sprowadzanych modeli samochodów na próżno szukać kultowych pojazdów, które królowały na amerykańskich szosach w latach 40. 50. czy 70. Chlubnym wyjątkiem może być tutaj BMW 329, który jest pożądanym przez kolekcjonerów klasyków pojazdem. Zazwyczaj jednak kierowcy celują raczej w nowsze modele osobówek, takie jak BMW 535, Audi A4 i A3, Ford Fusion, Mercedes CLA czy Ford Mustang. Dużą popularnością cieszą się także potężne amerykańskie SUV-y, takie jak Jeep Grand Cherokee czy Lexus.

Bez względu na to, na jaki samochód się zdecydujemy, pamiętajmy, żeby dokładnie zweryfikować auto oraz jego stan. Najlepiej, jeśli w takim przypadku zdamy się na doświadczenie i wiedzę firm specjalizujących się w sprowadzaniu pojazdów.

Zobacz wszystkie


Samochody USA

Samochody USA

ul. Polna 1
47-208 Naczysławki
woj. opolskie

NIP: 749-206-62-72 

REGON: 381923650

 

Samochody z USA Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Future in Design