Samochody z Kanady

 

Sprowadzenie auta zza Wielkiej Wody to dla wielu fanów motoryzacji nie lada gratka. Prym wiodą tutaj ciągle samochody ze Stanów Zjednoczonych, ale wśród osób, które chcą kupić pojazd z Ameryki Północnej nie brakuje także takich, którzy na celownik biorą Kanadę. Kraj słynący z syropu klonowego ma ciekawy i zróżnicowany rynek motoryzacyjny, który ma wiele do zaoferowania.

Prężny rynek motoryzacyjny

Kanada plasuje się na dziewiątym miejscu wśród światowych producentów samochodów i jest czwartym eksporterem aut. Tutejszy przemysł motoryzacyjny jest rozwiniętą gałęzią przemysłu, która zatrudnia setki tysięcy osób. Branża motoryzacyjna najprężniej działa w okolicy południowego Ontario, gdzie swoje siedziby mają popularni producenci samochodów: Honda, Toyota i inni. W Kanadzie produkuje się pojazdy osobowe, ciężarówki i autobusy, części i systemy samochodowe, nadwozia i przyczepy, a także opony i maszyny-narzędzia-matryce.

Po kanadyjskich ulicach poruszają się natomiast auta różnego typu i wbrew pozorom nie są to często potężne SUV-y. Co ciekawe, najpopularniejszym autem w Kanadzie jeszcze niedawno była Honda Civic – osobowe auto o sportowej linii, większa auta terenowe zajmowały natomiast dalsze miejsca. W Kanadzie, podobnie jak w innych krajach, rośnie także zapotrzebowanie na auta hybrydowe z napędem elektrycznym.

Złap okazję na kanadyjskich aukcjach

Kanadyjski rynek motoryzacyjny jest więc duży i zróżnicowany, a jednocześnie importowanie aut z tego kraju nie jest tak popularne jak w przypadku samochodów z USA. To dobra okazja i sprzyjające okoliczności dla osób, które chcą wyruszyć na motoryzacyjne łowy. Sprowadzenie pojazdu z Kraju Klonowego Liścia trwa zazwyczaj ok. trzech tygodni. To czas potrzebny na uzupełnienie wszystkich dokumentów oraz zorganizowanie transportu zza Oceanu. Ułatwiamy to zadanie naszym klientom, biorąc większość formalności na siebie. Na naszych aukcjach znajdziecie Państwo samochody z Kanady różnego typu – wszystkie pochodzą z legalnych oraz sprawdzonych źródeł. Zajmujemy się także kwestiami związanymi z podróżą pojazdu do kraju.

Zobacz wszystkie


Samochody USA

Samochody USA

ul. Polna 1
47-208 Naczysławki
woj. opolskie

NIP: 749-206-62-72 

REGON: 381923650

 

Samochody z USA Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja Future in Design